Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Nasza firma

What sets Chardam above the rest?

Nasza firma


Od ponad 65 lat, Chardam Gear cieszy się zasłużoną reputacją pod względem jakości, wydajności i precyzji, jako wiodący producent części dla przemysłu lotniczego i obronnego.

 

 

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ:

OBSŁUGIWANE DZIEDZINY PRZEMYSŁU:

Lotnictwo komercyjne

Lotnictwo wojskowe

Przemysł obronny

Przemysł kosmiczny

 

PRZYKŁADOWE BAZY KLIENTÓW:

 Hamilton Sundstrand

General Electric

Sikorsky Aircraft

Bell Helicopter

Honeywell

MD Robotics

i wiele innych....

 

MOŻLIWOŚCI:

Przekładnie zębate czołowe
Wielowypust ewolwentowy
Wały wielowypustowe o równych bokach
Przekładnie spiralne
Przekładnie hipoidalne
Wały ślimakowe
Koła ślimakowe
Wały
Koła zębate pompy
Obudowy
Skrzynie biegów

 UŻYWANE OPROGRAMOWANIE:

Catia

Solid Works

AutoCad

Gibbs Cam

 

Części firmy Chardam można znaleźć wszędzie, począwszy od samolotów wojskowych takich jak C-130, F-18, V-22 oraz wkrótce również CH53K, aż po samoloty komercyjne, jak seria „7” samolotów Boeing, Airbus, Embraer, Bell Helicopter i wiele innych. Części, które produkujemy wspierają wiele systemów lotniczych, począwszy od uruchamiania, zarządzania ruchem powietrznym, paliwa, smarowania, napędu głównego i tylnego wirnika, aż po systemy pozycjonowania takie jak uruchamianie klap. Kluczowe programy, takie jak Patriot Missile Launcher, zależą od dokładności i niezawodności części Chardam Gear.

 Z racji tego, że wykonujemy projekty w krótkim czasie oraz nasze produkty są wysokiej jakości, mamy zaszczyt wspierać tak prestiżowe przedsięwzięcia, jak prom kosmiczny oraz naprawa teleskopu Hubble. Specjalizujemy się w wysoko przetworzonych częściach, wymagających wielu obróbek i przetwarzania, które obejmują zarówno konwencjonalne jak i niekonwencjonalne materiały, odlewy, odkuwki i liczne usługi, takie jak galwanizacja oraz specjalistyczna obróbka cieplna.

 

Chardam posiada supernowoczesny sprzęt, system inżynierii oraz kontroli produkcji w pełni zintegrowane z komputerem i ponad 65-letnie doświadczenie w produkcji, dzięki czemu jest w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli masz wysokie wymagania odnośnie wydajnych kół zębatych (przekładnie czołowe, przekładnie spiralne, przekładnie hipoidalne), wałów wielowypustowych, obudów lub innych szczegółów, Chardam Gear znajdzie rozwiązanie dla twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz części do pomp (paliwowych, olejowych lub hydraulicznych), jednostki dodatkowej mocy lub systemów sterowania, Chardam posiada wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie potrzebne do obsługi twojego programu.

 Zespół doświadczonych inżynierów, wykwalifikowanych mechaników, doświadczonych inspektorów oraz oddany personel pomocniczy, są gotowi, aby zaprezentować Ci, co nasza firma może zrobić, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail do personelu działu sprzedaży Chardam z zapytaniem ofertowym lub w celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z członkami naszego zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom 100% satysfakcję oraz szybko odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. Zapraszamy na naszą stronę kontaktową, która znajduje się poniżej.

 

DUMA

UCZCIWOŚĆ

INTENSYWNOŚĆ

obsługa klienta


Katalog Firm