Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Możliwości

Możliwości


W Chardam Gear oferujemy pełną gamę usług produkcyjnych. Każdy wydział pracuje w porozumieniu z innymi, aby stworzyć wysokiej jakości produkt w odpowiednim czasie. Przekształcenie surowca w odpowiedni sprzęt dla branży lotniczej nie jest łatwym zadaniem i w Chardam Gear mamy najlepszy personel w branży, który pracuje na najlepszym sprzęcie. Sprawdź, co możemy ci zaoferować.


 

INŻYNIERIA PROCESOWA

 

Nasze możliwości techniczne są podstawą naszych usług produkcyjnych. Chardam zatrudnia tylko inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle lotniczym. Chardam często traktuje klientów indywidualnie, ograniczając w ten sposób ryzyko i zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność oraz bezpieczeństwo.

 

Kliknij CC napisów

 

SZLIFIERKA DO PRZEKŁADNI OSI RÓWNOLEGŁEJ

  Dzięki szlifierkom do przekładni Hofler i Reishauer, Chardam może produkować przekładnie o najlepszej jakości w branży. Nasz sprzęt pozwala nam produkować koła zębate do średnicy 28" zgodne z normą 14 AGMA. Jedna z naszych najnowszych części sprzętu słynie z przeprowadzanych wewnętrznych kontroli w celu zmniejszenia czasu uruchomienia i możliwych defektów oraz polepszenia dokładności i zwiększenia wydajności.

 
 

SZLIFIERKI DO PRZEKŁADNI HIPOIDALNYCH
 

 Dzięki jednemu z naszych najnowszych dodatków do sprzętu, Chardam może produkować najlepsze przekładnie hipoidalne. Nasz Klingelnberg jest bezpośrednio związany z naszą maszyną do kontroli przekładni CNC (pętla zamknięta), co umożliwia nam wykonanie precyzyjnych modyfikacji, zmniejszając  czas konfiguracji oraz możliwe wybrakowania przy jednoczesnym zwiększaniu wydajności.

 
 

PRZYCINANIE KÓŁ ZĘBATYCH ORAZ POŁĄCZEŃ WIELOWYPUSTOWYCH

 

Chardam ma pełne możliwości kształtowania, frezowania, rozwiercania, przycinania przekładni hipoidalnych oraz szlifowania kół zębatych w celu pełnego usatysfakcjonowania klienta.

 

 
 

FREZOWANIE CNC

 

Dzięki naszym centrom maszyn CNC, Chardam może podjąć się skomplikowanej obróbki 4 osi 3D. Chardam używa najnowocześniejszej technologii, aby umożliwić bezpośrednią obróbkę modeli bryłowych. Posiadamy również pełną zdolność dojrzałości modelu CMM i doświadczenie z egzotycznymi materiałami i stopami metali.

 

 

 
 

SZLIFOWANIE CNC OD & ID

 

Dzięki naszym centrom maszyn CNC, Chardam może podjąć się skomplikowanej obróbki 4 osi 3D. Chardam używa najnowocześniejszej technologii, aby umożliwić bezpośrednią obróbkę modeli bryłowych. Posiadamy również pełną zdolność dojrzałości modelu CMM i doświadczenie z egzotycznymi materiałami i stopami metali.

 

 

 
 

TOKARKI CNC

 Nasi doświadczeni mechanicy i uniwersalny sprzęt dają nam przewagę w zakresie skomplikowanego tokarstwa. Począwszy od małych średnic aż do 30" oraz długości na naszej Swiss Lathe aż do 135". Nasza Swiss Lathe pozwala nam produkować długie wały o małych średnicach; niemożliwe byłoby dokonanie tego przy zastosowaniu konwencjonalnego sprzętu. Nasze tradycyjne urządzenia rutynowo przetwarzają elementy bardzo skomplikowane geometrycznie oraz te wymagające standardowych i egzotycznych materiałów. 

 
 

INSPEKCJE

 

Od renomy producenta ważniejsza jest zdolność do skutecznego potwierdzenia wymagań planu projektowego. W Chardam inwestujemy w najnowszy sprzęt do inspekcji, technologię oraz w wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. 

 

Jednym z naszych najnowszych nabytków jest kompletne Laboratorium Metalograficzne, składające się z Miernika mikrotwardości Clark CM-800AT, jak również pełnego zestawu urządzeń pomocniczych. 

Ten dodatek gwarantuje nam w sposób dokładny i staranny, że wszystkie pogłębienia zostają zarchiwizowane oraz zweryfikowane po końcowej ocenie gotowego produktu metalograficznego. Daje nam to wyraźną przewagę w przeprowadzaniu modyfikacji natychmiast po nawęglaniu oraz zdolność do minimalizowania potencjalnych oddziaływań.

 

Nie poszukujemy obecnie akredytacji dla naszego laboratorium; używamy go jedynie w celach informacyjnych na własny użytek. W dalszym ciągu będziemy korzystać z akredytowanego laboratorium w celu uzyskania końcowego i poświadczonego raportu dot. metalografiki.

 

 

Możliwości przeprowadzenia kontroli na miejscu:

1.        Badanie hartowania powierzchniowego (STI) - akredytacja NADCAP

2.        Badania magnetyczno-proszkowe (MPI) - akredytacja NADCAP

3.        Inspekcje CMM

4.       Inspekcja szlifierki do przekładni osi równoległej CMM

5.        Badanie połączeń wielowypustowych CMM

6.        Inspekcja szlifierki do przekładni hipoidalnej CMM

7.        Badanie wzoru przekładni hipoidalnych

8.        Pełny układ wymiarów (konwencjonalne płyty powierzchniowe)

9.         Analiza tekstury powierzchni (Ra, Rz, RPM, itp.)